Bartın Web Tasarım

Bartın Web Tasarım ve Yazılım Olarak Web ortamında he rtürlü yazılım ve Tasarım hizmeti vermektedir.

Responsive ve Adaptive Tasarım Arasındaki Fark Nedir?

İnternetin gelişmesi, mobil kullanıcı sayısının giderek artması ve insanların her siteye her zaman en kolay ve güzel bir şekilde ulaşmak istemeleri sebebiyle web tasarımcılık da tamamen değişti. Kullanıcılar özgün web tasarım ile kurulmuş siteleri tercih ederken, site sahipleri de sitelerini responsive tasarıma uygun hale getirmekle uğraşıyorlar. Bu süreçte web tasarımcıların önemi ortaya çıkıyor. Farklılaşan bu site tasarımları ile responsive tasarım da çok önemli hale geldi. Peki, nedir bu responsive tasarım? Responsive tasarım, tarayıcıya uyumlu siteler için yapılan web tasarım diye bilinmektedir.

Bartın Web Tasarım; Bu şekilde kodlanan ve size özel web tasarım yapan şirketimizden talep edebileceğiniz bu tasarımla kullanıcılarınıza farklı ve şık bir web sitesi sunabilirsiniz. Böylece siteniz son derece ilgi çekici olur. Bir diğer tercih edilen tasarım şekli ise adaptive web tasarımdır. Bu tasarımla siteleriniz sizin istediğiniz çözünürlükte site kullanıcılara sunulur ve bu standartların dışına çıkma durumu olmaz. İster mobil olsun ister masaüstü bilgisayar olsun tüm cihazların tarayıcısı farklı çözünürlükte olduğundan bu tip site tasarımı herkes için uygun olmayabilir.

Mobil uyumlu web tasarım ile kurulan siteler farklı olduklarından kolayca ilgi çekerler. Daha çok haber ve eticaret sitelerinde kullanılan bu tasarımla sitenizin ziyaretçi sayısı artar. Kullanıcı sayınızın artması ile de kar marjınız artabilecektir. Statik web tasarım aksine son derece şık ve kaliteli görünüme kavuşan responsive tasarım ile siteniz güzel göründüğünden aynı zamanda şirket imajınız da yükselecektir. Bu sebeple sıfırdan site kurulumu yaptırırken responsive, dinamik web tasarım yaptırmanız yararınıza olacaktır. Etkileşimi yüksek olan bir site, her zaman kullanıcının ilgisini çekebilecektir.

Genel