Kırşehir Web Tasarım

Web Tasarım Kırşehir

            Statik web tasarım: Pek gelişme gösterememiş web tasarım şeklidir. Bu web sitelerde içerik ve biçim monoton bir yapıya sahiptir. Buna biraz da geri kalmış web sitesi diyebiliriz. Menü bakımından oldukça kısıtlıdır. Bu sitelerde içerikler siteyi oluşturan kişi tarafından hazırlanmaktadır.

           Dinamik web tasarım: Dinamik web tasarımı oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. Artık genellikle dinamit web siteleri tercih edilmektedir. Bu web tasarımı artık geniş bir kitleye hitap etmektedir. Birçok web tasarımı bu tasarıma uygun hale getirilmektedir.

           Responsive: Şablon olarak değişik cihazlara uyumludur. Şablonun boyutu ve şekli kullanılan cihaza uyumlu hale gelerek değişim gösterir. Bu tür özellikleri alabilmek için tasarlanan web tasarımıdır. Dinamik web tasarımlarının vazgeçilmez özelliklerinden birisidir.

           Mobil uyumlu web tasarım: Mobil ve tablet gibi cihazlara web sitelerinin uygun hale getirilmesiyle elde edilir. Cihazların günümüzde oldukça yaygın hale gelmesi bu tasarım biçimini zorunlu hale getirmiştir.

           Eticaret: İnternet üzerinde alışveriş yapmaya denir. Mağazalar sanal ortama taşınmıştır. Bu sistem günümüzde oldukça yaygındır. Yaygın bir hale gelmesinde eticaret önem kazanmıştır. İnsanlar sanal ortamlar çeşitli alışveriş etkinliği yapabilmektedirler.

           Özgün web tasarım: Özgün web tasarım, web sitesinin kendine has özelliklerle donatılmış olmasıdır. Bu özgünlük şekil ve içerik bakımından sağlanmaktadır. Örneğin her web sitenin kendine özel bir teması olabilir.

           Size özel web tasarım: Bu tasarım tamamen gelen taleplere göre hazırlanır. Müşterinin düşüncelerine uygun bir tasarım modeli hazırlayıp müşteriye sunar.

Kırşehir Web Tasarım

 

Genel