Van Web Tasarım

Van Web Tasarım

            Eticaret günümüzde artık neredeyse tüm firmalar tarafından kullanılan ve firmaların dünyaya açılmasını sağlayan çok önemli bir ticaret türüdür. Firmalar artık işlemlerini online olarak gerçekleştirmekte, bu sayede hem işlemlerinde zamandan tasarruf edip, hem de daha geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmektedir. Firmamız size özel web tasarım hizmeti sunarak e-ticaretteki ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve firmanızı yansıtan ürünler ortaya koyarak sanal pazarda da firma karakterinizi yansıtmaktadır.

Van Web Tasarım Özgün web tasarım hizmeti sunan firmamızın sunduğu hizmetler ise şöyledir:

– Statik web tasarım: Değişen kanunlarla beraber artık firmalara web sitesine sahip olma zorunluluğu getirilmiştir. Klasik ticaret yapan işletmeler veya bir tanıtım sitesine ihtiyaç duyan firmalar tarafından tercih edilen statik web tasarım hizmetleri firmamız tarafından verilmekte ve ihtiyaçlarınız kısa sürede karşılanmaktadır.

– Dinamik web tasarım: Potansiyel çevresinden sıyrılıp dünyaya açılmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için etkileyici bir siteye ihtiyacı olan firmalara dinamik web tasarım hizmeti verilmekte, kolay kullanım imkânları ile hem site ziyaretçileri hem de site yöneticileri tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Dinamik web tasarımları mobil cihazlar ile de uyumludur. Responsive tasarımlar ile mobil cihazlarda sayfanın içerikleri tamamen görünür ve açılamayan pencerelerin önüne geçilmiş olur. Mobil uyumlu web tasarım sayesinde site ziyaretçileriniz istedikleri tüm cihazlardan sayfanızı ziyaret edebilir ve alışverişlerini gerçekleştirebilir. Böylece daha da fazla kişiye hitap etme fırsatı yakalamış olursunuz.

Van Web Tasarım ile Siz de dünyaya açılma fırsatını bizimle yakalayabilir ve firmanızı bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz!

 

Genel